Polska Akademia Piłki Nożnej

AKTUALNOŚCI

Letni Obóz Piłkarski w Amsterdamie – za nami!

08/08/2017

Przy współpracy z Holenderskimi Trenerami zrealizowaliśmy kolejny ciekawy projekt ten najważniejszy, ten który ma być inspiracją dla naszych zawodników do dalszych treningów!

 

 

 

Polska Akademia Piłki Nożnej wraz z trenerami na co dzień pracującymi w Ajaksie Amsterdam zorganizowała kolejny ciekawy projekt. Tym razem 20 zawodników Młodzików oraz Orlików wyjechało w dniach 11–19 sierpnia na tygodniowy Obóz Piłkarski do Amsterdamu. Grupa   składała się z najzdolniejszych chłopców, którzy trenują w PAPN w Krakowie oraz Świątnikach Górnych.

 

W trakcie obozu poranne zajęcia prowadzili trenerzy holenderscy Patrick Ladru oraz Henny Meijer, a popołudniowe Trenerzy PAPN Michał Peterman oraz Bartłomiej Bugaj.

 

Patrick Ladru to wieloletni trener grup młodzieżowych w Ajaksie oraz były Dyrektor Akademii Ajaksu obecnie w klubie zajmuje stanowisko Dyrektora Skautingu. Henny Meijer to były piłkarz m. in Ajaksu oraz Groningen, w 1991 roku został wybrany Piłkarzem Roku w Holandii.

 

 

 

Jestem zadowolony, że kolejny projekt z Holenderskimi trenerami został zrealizowany, chyba ten najważniejszy bo skierowany do naszych zawodników. Na pewno duże wrażenie na chłopakach zrobiła kapitalna baza treningowa, z której mogliśmy korzystać. Zajęcia prowadzone przez Patricka czy Henny’ego były ważne nie tylko dla naszych zawodników, ale również dla nas trenerów były kolejnym ciekawym doświadczeniem. Myślę, że takie wyjazdy są potrzebne dla młodych zawodników, działają motywująco. Ważne jest to, że przebywając na obiektach jednej z najlepszych Akademii Piłkarskiej nasi zawodnicy mogli sami podpatrzeć zachowanie swoich rówieśników przed jak i w trakcie treningów. Jestem przekonany, że dla naszych Młodzików, którzy na co dzień grają w MKS SMS Kraków oraz naszych Orlików PAPN Kraków była to wspaniała sportowa przygoda. – Trener Koordynator PAPN Michał Peterman      

 

Pełna relacja foto w naszej galerii!

PARTNERZY

PATRONI PROJEKTÓW