Polska Akademia Piłki Nożnej

O AKADEMII

POLSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

PAPN to stowarzyszenie, którego głównym celem jest wspieranie oraz upowszechnianie sportu, poprzez realizację projektów skierowanych do dzieci, młodzieży oraz kadry trenerskiej.

 

PAPN swoją działalność realizuje poprzez:

  • Sportowe Akademie Przedszkolaka,
  • Akademie Piłkarskie,
  • Klasy Sportowe (Treningi w formie zajęć pozalekcyjnych w Szkołach Podstawowych)
  • Konferencje i staże dla trenerów,
  • Turnieje i obozy w kraju i za granicą,
  • Trening specjalistyczny/indywidualny.

Podstawowe dane

 

POLSKA AKADEMIA PIŁKI NOŻNEJ

30-433, ul. Armii Kraków 45

 

e-mail: biuro@papn.pl

www.papn.pl

 

KRS: 0000490599

NIP: 6793097611

REGON 123017809

 

Nr konta bankowego: 35 1140 2004 0000 3402 7502 8875

Misja

Polska Akademia Piłki Nożnej to projekt, który ma na celu szkolenie młodych piłkarzy, jak również wsparcie procesu edukacyjnego polskich trenerów.

 

W swojej pracy łączymy indywidualne podejście do podopiecznego z integracją oraz zespołowością. Dla nas najważniejsza jest dobra zabawa z piłką oraz zdrowa rywalizacja. Wynik sportowy jest kwestią drugoplanową. Pomagamy w wychowaniu poprzez sport. Wiemy że nie każdy z naszych podopiecznych zostanie światowej klasy piłkarzem, jednak dążymy do tego by każdy był sprawnym, wysportowanym i prowadzącym zdrowy tryb życia dzieckiem.

 

Oferujemy autorski program dla dzieci, wpływający pozytywnie na ogólną sprawność fizyczną, jak również umożliwiający poznanie poprzez zabawę, podstawowych umiejętności z zakresu piłki nożnej. Prowadzone przez nas zajęcia uczą także zasad fair play i co istotne w kontekście dalszej edukacji oswajają ze współzawodnictwem.

PARTNERZY

PATRONI PROJEKTÓW